OD 30.01 NOWE CENY

O firmie

Przede wszystkim jesteśmy polską firmą, która dostarcza tylko polskie produkty. Zależy nam na wspieraniu gospodarki naszego kraju, zwłaszcza, że materace i łóżka z rodzimych fabryk są niesamowitej jakości, która doceniana jest w całej Europie (obecnie jesteśmy liderem w produkcji mebli tapicerowanych na rynkach europejskich).

Naszą misją jest podnoszenie jakości snu, a tym samym życia naszych Klientów. Priorytetem, aby zakupiony towar dotarł do Państwa jak najbezpieczniej i jak najszybciej się da.

Nasza wizja od początku zakładała stworzenie sklepu internetowego, który będzie maksymalnie prosty w obsłudze, przejrzysty i przyjazny Klientowi. Ma być prosto, szybko i funkcjonalnie. Wierzymy, że to się udało. Z chęcią również na bieżąco zapoznajemy się z Państwa uwagami i nieustannie wdrażamy innowacje.

Pragnęliśmy stworzyć miejsce, które pomimo umiejscowienia w wirtualnej rzeczywistości, będzie traktowało każdego Klienta indywidualnie, z troską i najwyższą jakością obsługi. Po drugiej stronie ekranu pracuje codziennie uśmiechnięty Zespół Doradców, którzy od wielu lat zajmują się doborem materacy i robią to genialnie. To pasjonaci, których poczucie humoru i uśmiech sprawiają, że zakupy są trafione, a nasi Klienci bardzo zadowoleni.

Wierzymy, że również Państwo będziecie zadowoleni, uśmiechnięci i przede wszystkim zdrowo wyspani.

Serdeczności Zespół MateracePlus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl