OD 30.01 NOWE CENY

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla osób preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Płatności online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Blue Media

- Pay by link (płatności automatyczne dla ponad 27 największych banków, m.in. mTransfer, Pekao24, iPKO

- Płatność kartą Visa, Visa Electron, MasterCard oraz Maestro

- Blik (płatność z wykorzystaniem aplikacji mobilnej swojego banku) 

- One Click Payment (forma płatności kartą lub poprzez Blik)

 

Google Pay

Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając urządzenia, które już trzymasz w dłoni – nie musisz sięgać po portfel ani czekać na odczytanie chipa.

 

Raty Santander Consumer Bank 10x0%

Zakupy na raty to  minimum formalności i szybka decyzja o przyznaniu kredytu. Atrakcyjne warunki oferty finansowej banku umożliwiają realizację zakupu bez wkładu własnego oraz rozłożenie spłaty rat wg dogodnego harmonogramu przy minimalnym obciążeniu miesięcznym gospodarstwa domowego. Sprawdź jak działa.

 

PayPal (PLN, EUR, GBP, USD)

Płać online za pomocą hasła PayPal bez podawania informacji finansowych. Twoje dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto kwalifikujące się zakupy obejmujemy programem ochrony kupujących. Możliwość płatności w walutach PLN, EUR, GBP, USD.

 

PayPal Express Checkout (PLN, EUR, GBP, USD)

Dzięki funkcji One TouchTM możesz korzystać ze stałego zalogowania w dowolnej przeglądarce, dowolnym urządzeniu i dowolnym systemie operacyjnym. Bez względu na to, gdzie robisz zakupy, nie musisz już każdorazowo wpisywać nazwy użytkownika i hasła PayPal. Możliwość płatności w walutach PLN, EUR, GBP, USD.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl